Pakiet

RAM

DYSK

vCPU

CENA / OKRES

DIRT

2 GB

10 GB

1

11 / 30 dni

GRASS

4 GB

10 GB

2

22 / 30 dni

GRASS

6 GB

20 GB

2

33 / 30 dniNajczęściej wybierany
STONE

8 GB

25 GB

3

44 / 30 dniNajczęściej wybierany
IRON

10 GB

30 GB

3

55 / 30 dni

GOLD

12 GB

35 GB

4

70 / 30 dni

DMND

16 GB

50 GB

5

90 / 30 dni

Jakie zalety posiada nasza oferta?


Panel do zarządzania serwerem oraz jego konfiguracja

Serwery do MC są znacznie prostsze w obsłudze i konfiguracji dzięki naszemu intuicyjnemu panelowi administracyjnemu. Wygoda i bezpieczeństwo to tylko niektóre z zalet profesjonalnego hostingu.

Bez limitu graczy

Brak narzuconego odgórnie limitu graczy to jeden z wielu atutów, które wyróżnia nasze usługi MC hosting na tle konkurencji.

Bez limitu pluginów

Serwery Minecraft dzięki nielimitowanej liczbie pluginów można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Dedykowane wtyczki pomagają w przeniesieniu rozgrywki na wyższy poziom.

Instalacja silników gry z poziomu panelu

Dzięki nam zapomnisz o żmudnych i czasochłonnych związanych z ręczną instalacją oraz aktualizacją silników gry. Profesjonalny panel pozwala sprawnie zarządzać plikami oraz danymi.


Zmiana wersji Java z poziomu panelu

W kwestii takiej jak profesjonalne serwery Minecraft hosting jest kluczem do sukcesu i popularności. Możliwość zmiany wersji Javy z poziomu panelu pomaga w adaptacji i przyśpiesza konfigurację.

Serwer SFTP

Szyfrowanie danych przy pomocy protokołu SSH zabezpiecza zdalne zarządzanie plikami.

Baza MySQL

Zarządzanie danymi oraz kontami użytkowników przy pomocy sprawdzonej technologii MySQL to rozwiązanie, które poleca wielu profesjonalistów z branży administracji.

Anty-DDoS

Nowoczesne serwery Minecraft muszą posiadać odpowiednie zabezpieczenia. Dzięki nam unikniesz lagów i kicków spowodowanych rozproszonym atakiem typu Denial of Service (DDos).

Jak zamówić serwer?

Stworzenie własnego serwera MC jest obecnie znacznie łatwiejsze niż 10 lat temu. Decydując się na profesjonalny hosting na naszej dedykowanej platformie, zajmuje to zaledwie kilka chwil. W ofercie posiadamy wiele planów i pakietów, które łatwo dopasować można do indywidualnych potrzeb. Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią długość planu (30, 60 lub 90-dniowy) oraz optymalną opcję serwerową. Większa liczba pamięci, RAMU i wirtualnych rdzeni (vCPU) pomoże z pewnością w zagwarantowaniu płynnej, pozbawionej lagów i kicków rozgrywki 24/7.

Hosting MC to idealne rozwiązanie dla osób chcących uniknąć problemów z utrzymaniem, konfigurowaniem i zabezpieczaniem plików oraz serwera we własnym zakresie. Dedyki dzięki wydajnym procesorom, szybkim dyskom NVMe oraz 4-tej generacji pamięci DDR RAM są w stanie obsłużyć nawet najbardziej skomplikowane i złożone serwery MC. Rezygnowanie z dodatkowych wtyczek i modów na rzecz płynniejszej rozgrywki utrudniać może utrzymywanie stałej bazy zaangażowanych graczy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dobrze jest także skorzystać z naszej profesjonalnej pomocy technicznej, która pracuje 24/7. Doświadczeni specjaliści pomogą rozwiązać wszelkie potencjalne problemy i trudności związane z konfiguracją serwera oraz dostosowaniem go do własnych potrzeb.